«İnci Taneleri 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kanal D kış sezonu için planlanan yeni dizi “İnci Taneleri” 25 Ocak Perşembe 20:00’de başlıyor!

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı! İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikâyeyi seyirci ile buluşturacak.

İnci Taneleri’ne bu kez Yılmaz Erdoğan’ın kalemi damga vurdu!

“Taze ön yargılara bayat geçmişler…”

Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri’nin fragmanları gündem yaratmaya devam ediyor. Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” olup pavyonda dans ettiği günlerce konuşulan dizinin ilk bölümünü anlatan yeni tanıtım filmi bu kez ağlattı. Azem’in ölen eşinin kabri başında, “Merhaba sevgilim, merhaba…” diyerek gözyaşlarına boğulduğu anlar diziye olan merakı iyice attırdı.

İnci Taneleri, bu kez duygusal bir tanıtım ile izleyici karşısına çıktı. Şarkıları ve dans sahneleri ile haftalardır gündemden düşmeyen İnci Taneleri’nin yayınlanan yeni tanıtımına Yılmaz Erdoğan’ın bu cümleleri damga vurdu:

“Artık hiç silinmiyor kara lekeler
Sonsuza kadar peşinden geliyorlar
Taze ön yargılara bayat geçmişler”

Diziden çarpıcı diyalogların da yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Yılmaz Erdoğan’ın “Azem Yücedağ” karakteri ile bir kez daha izleyici karşısına çıktığı tanıtımda Azem’in ölen eşinin mezarının başında “Merhaba sevgilim, merhaba…” diyerek gözyaşlarına boğulduğu anlar ve “Fail” kitabı detayı hikayeye dair merakı iyice attırdı.

Azem’in hapishaneden çıktıktan sonra çocuklarını aradığı sahnelerin ekrana geldiği tanıtımda dizinin diğer oyuncuları; Güven Kıraç, Yasemin Baştan ve Selma Ergeç başta olmak üzere Furkan Rıza Demirel ve Orkuncan İzan da ilk kez seyirci karşısına çıktı. Ayrıca Azem ve Dilber’in karşılıklı konuşmalarının geçtiği tanıtım ikili arasında nasıl bir ilişki olduğu tartışmalarını da beraberinde getirdi.

40 MİLYONDAN FAZLA İZLENDİ

Ekrana gelen ilk tanıtımda Yılmaz Erdoğan, ‘Azem Yücedağ’ olarak ilk kez izleyici karşısına çıktı. Edebiyat öğretmeni olan Azem’in (Yılmaz Erdoğan) kendisi gibi öğretmen olan karısını öldürmekle suçlandığı ve kelepçeli bir şekilde gözaltına alındığı görüntüler ise olay yarattı. Rolü gereği üzerine çelik yelek giydirilen Yılmaz Erdoğan’ın cezaevi, koğuş ve ranza üzerindeki görüntüleri günlerce konuşuldu.

HESABI DİLBER ÖDER!

İnci Taneleri ikinci tanıtımıyla da gündeme oturdu. “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” ifadesine yer verilen tanıtımda başrol oyuncularından Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler Türkiye’nin gündemine damga vurdu. Her kesimden izleyicinin dikkatini çeken tanıtım bir rekora imza atarak 40 milyonun üzerinde izlendi. Sosyal medya kullanıcıları ise tanıtımı kendi aralarında binlerce kez paylaştı.

DEV OYUNCU KADROSU

Yılmaz Erdoğan’ın hayat verdiği “Azem Yücedağ”ın hayata tutunma hikayesini konu alan İnci Taneleri senaryosu, oyunculuk performansları ve atmosferiyle çok konuşulmaya devam edecek. BKM imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

“Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” 25 Ocak Perşembe 20:00’de Kanal D’de ekrana gelecek!

Karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayatı olan Azem, öğrencilerinin çok sevdiği bir edebiyat hocasıyken tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır. Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Lakin Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır…

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Mustafa Yıldıran, Orkuncan İzan, Mücahit Koçak, Ülkü Hilal Çiftçi

İnci Taneleri ile yıllar sonra ekrana geri dönen Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken; aynı zamanda dizide yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ isimli karaktere hayat verecek.

Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ, kaybettiklerini bulabilecek mi? Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

İnsana dokunan hikayesiyle izleyiciyle buluşacak “İnci Taneleri” 25 Ocak Perşembe 20:00’de Kanal D’de!

YouTube Kanalımıza Abone Olun:
➤ https://www.youtube.com/user/kanald?sub_confirmation=1

Kanal D Canlı Yayın:
➤ https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Kanal D Yayın Akışı:
➤ https://www.kanald.com.tr/yayin-akisi

#kanald #incitaneleri #yılmazerdoğan #hazarergüçlü

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.