«Su insan için diğer tüm besinlerden çok daha fazla önemlidir. Yaşa göre farklılık gösterse de vücudumuzun ortalama yüzde 70’i sudur. Vücudumuz tüm işlevlerini su sayesinde gerçekleştirir. Vücudumuzun neminin dengede tutulması, yediğimiz besin maddelerinin emilmesi, emilen bu gıdaların hücrelerimize taşınması, vücudumuzdaki fazlalıkların ve zararlı maddelerin eritilerek dışarı atılması hep su ile gerçekleştirilmektedir.
Eğer kişinin içtiği su sağlıklı olmazsa, kendisi de sağlıklı olmaz.
Su ile irtibata geçen her madde suda iz bırakır. Aynı şekilde kötü enerjinin hâkim olduğu ortamlarda üstü açık bir şekilde bekleyen sular içildiğinde kişinin ruhunu ve bedenini hasta edebilir.
Hangi enerjiye maruz kalmış olursa olsun, suyun kimyasal bileşimi, tadı ve rengi değişmez; yalnızca enerjisi değişir.
Doğadaki Sağlık ekibi evinizdeki suyun nasıl canlı ve sağlıklı hale getirilebileceğini sizler için araştırdı ve bu videoyu hazırladı.
İyi seyirler ve lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayınız.
İnternette insanlar, canlı suyun faydaları nelerdir, evde canlı su nasıl elde edilir ve hangi taşlar suyu canlandırır gibi sorulara cevap arıyorlar.
İçindeki hayatiyet unsurları zarar görmemiş, yoğunluğu az, şifa veren suya canlı su denilmektedir. Yağmur suyu, zemzem suyu, deniz suyu ve kaynağında akmakta olan su canlı sulardır.
Hareket etmeden uzun süre bir kapta bekletilmiş ve yoğunlaşarak şifa özelliği kalmamış olan suya ise ölü su adı verilmektedir. Böyle sular içildiğinde şifa olmaz, kanı koyulaştırır.
Ölü su bazı yöntemlerle yeniden canlandırılabilir ve sağlıklı hale getirilebilir.

ARAMALAR:
Canlı suyun faydaları nelerdir?
Evde canlı su nasıl elde edilir?
Canlı su nerede bulunur?
Arıtma suyu canlı su mudur?
Suyu canlandırmak için ne yapmalı?
Canlı su nasıl yapılır?
Canlı alkali su nasıl yapılır?
Alkali su hangi hastalıklara iyi gelir?
Hangi taşlar suyu canlandırır?

DOĞADAKİ SAĞLIK KANALINI SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/saglikdogadakisaglik
BLOG: https://dogadaki-saglik.blogspot.com
TWITTER: https://twitter.com/Dogadaki_sifa
INSTAGRAM: https://instagram.com/dogadaki_saglik?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

BUNLAR ÇOK ÖNEMLİ:
Hekiminizin önerdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Unutmayınız ki, hastalık yoktur hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir. Bu doğal bitkilerin yardımcı ve destekleyici olduğunu unutmayınız.

UYARI: Bu bilgiler sağlık siteleri ve sağlık kitaplarından faydalanılarak hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde doktor tavsiyesinin yerine geçmez.

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.