«Gökkuşağı gıdalarının sihrini keşfedin, inovatif teknikler ve DIY hilelerle göz alıcı ve ağız sulandırıcı yemekler yaratmayı size gösterelim. Gökkuşağı pancake’lerden, renkli meyve şişlerine, büyüleyici katmanlı pastalara kadar her şeye sahibiz. Adım adım öğreticilerimiz, profesyonel bir aşçı olmasanız bile, herkesi şaşkına çevirecek mutfak başyapıtları yaratabileceğinizi garanti eder.

Canlı renkler ve lezzetli tatlarla dolu bir mutfak macerasına çıkmaya hazırlanın. Haydi, her öğünü bir gökkuşağı başyapıtına dönüştürelim! 🌈 🥐🧑‍🍳

Lütfen beğenmeyi, yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın ve daha heyecan verici yemek hileleri için!🍴

ZAMAN DAMGALARI:
00:11 – DIY jelibon ayıcıklar
00:20 – Nasıl havyar yapılır
00:40 – Lezzetli yemek tarifi
01:00 – Pişirme hilesi
01:34 – Havalı burger fikri
01:40 – L

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.