«Merhaba, sevgili evcil hayvan sahibi dostlarımız!
Bugün size bol tüylü, pofuduk dostlarınız için harika ve akıl dolu tüyolardan oluşan bir derleme hazırladık. Köpeğinizle yürüyüşe çıktığınızda hava kötüyse, dostunuzun patilerinin kirlenmesi kaçınılmazdır. Bu sorunu çözmek için ihtiyacınız olan tek şey aslında balonlar. Buna göre dar kısımlarını keseceğiniz balonları köpeğinizin patilere giydirin. Artık kirden korunan patileri her yürüyüşten sonra yıkamanıza gerek kalmayacak. Dört ayaklı dostunuzla sık seyahat ediyorsanız, mutlaka koltuğa takılan bu özel aparata ihtiyacınız vardır. Bu aparat sayesinde artık evcil hayvanınız seyahatlerinizde çok rahat edecek. Evcil hayvanınızın güvenliği de çok önemli olduğundan, telefon numaranızı yazacağınız bu tasmayı yapmanın ne kadar kolay olduğuna mutlaka bir göz atın.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:34 Kötü havalar için harika bir fikir
01:06 Kediler için harika bir oyuncak
02:56 Kediler için inanılmaz bir tarak
03:53 Köpek sahipleri için akıl dolu bir fikir

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.