«Elif yadigar yüzüğün kopyasını yaptırdı. SAHTE YÜZÜK
Umutsuz Ev Kadınları 117. Bölümü İzlemek için 👉https://youtu.be/8pKCyCeFtXY

Yasemin Sinan’la mutluluklarının önünde hiçbir engel kalmadığını düşünürken Sinan’ın maddi sıkıntıda olduğunu öğrenir. Yardım etmek için harekete geçer ancak işleri daha da karıştırıp Sinan’ın gururunun incinmesine neden olur. Elif’in şehir dışında okuyan oğlu büyük bir sürprizle eve döner ancak Elif’in bu yeni durumu kabullenmesi kolay olmayacaktır. Kudret Gülşah’ın yoksul bir akrabasına yardım etme çabasını yanlış anlar ve kıskançlık krizine kapılıp olmadık işlere kalkışır. Nermin ve Kerem’in arası Uğur’un kışkırtmalarıyla iyice açılır, ancak Nermin’in Uğur hakkında öğreneceği şaşırtıcı gerçek her şeyi baştan sona değiştirecektir.

Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları”, Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Yasemin”i, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Nermin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Zeliş”i, Ceyda Düvenci müebbet anne “Elif”i ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandırıyor.

Hikaye bir sabah Gülçıkmazı Sokağı’nda yaşayan ev kadını Handan’ın intiharıyla başlar. Yakın arkadaşları bu ani ölümün sır perdesini aralamaya çalışırlarken kendi yaşamları da karışır. Titizlik hastası Nermin, eşinin ani boşanma isteği ile yıkılır. 4 çocuğu ile yapayalnız baş etmeye çalışan Elif kendine yardım edecek birisini arar ama bulamaz. Eski güzellik kraliçesi, yeni ev kadını Zeliş’in aklı mahallenin genç üniversitelisi Levent’in ilgisi ile karışır. Eşinin bir genç kız uğruna terk ettiği Yasemin, sokağa yeni taşınan Sinan ile tanışır. Bunu gören eski eşi deliye döner. Yasemin mahallenin şen dulu Emel ile de didişmek zorunda kalır ve büyük bir felaketin ortasında kalakalır.

Oyuncuları: Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder, Songül Öden, Serhat Tutumluer, Erdal Bilingen, Metin Büktel, Cenk Ertan, Devrim Özder Akın, İlker Kurt, İncilay Şahin

KÜNYE
YÖNETMEN: Eylem Koza
YAPIMCI: Fatih Aksoy
SENARYO UYARLAMA: Meryem Gür
SENARYO EKİBİ: Grup Karayazı
PROJE TASARIM: Marc Cherry
UYGULAYICI YAPIMCI: Işıl Karpuzoğlu
YAPIM KOORDİNATÖRÜ: Suzan Sümeli
YARDIMCI YÖNETMEN: Arda Sarıgün
SANAT YÖNETMENİ: Berna Arslan
SANAT DANIŞMANI: Esra Ergün Kazmirci
KURGU: Engin Öztürk
MÜZİK: Temel Zümrüt
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Ferhat Öçmen
IŞIK ŞEFİ: Yaşar Yılmaz

Umutsuz Ev Kadınları Resmi YouTube Kanalı:
https://www.youtube.com/@UmutsuzEvKadinlari
MED Yapım Resmi Sayfası: https://medyapim.com/
Umutsuz Ev Kadınları Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/umutsuzevkadinlariDizisi/

#UmutsuzEvKadınları #EvrimSolmaz #SongülÖden

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.