1. Anasayfa
  2. Bitki Bakımı
  3. DEPRESYON VE ANKİSETİYE İÇİN MAYDANOZ VE ISPANAKLA HAZIRLANAN HARİKA BİR KÜR TARİFİ # Bakım

DEPRESYON VE ANKİSETİYE İÇİN MAYDANOZ VE ISPANAKLA HAZIRLANAN HARİKA BİR KÜR TARİFİ # Bakım

«DEPRESYON VE ANKİSETİYE İÇİN MAYDANOZ VE ISPANAKLA HAZIRLANAN HARİKA BİR KÜR TARİFİ #ibrahimsaraçoğlu #depresyon #ankisetiye #anksetiye

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCGl6HFRSlrklkrds1j9j5sw/join

İletişim: harikabirtavsiye@gmail.com

UYARI: Hekim tarafından teşhisinizin mutlaka konulmuş olması gerekmektedir. Teşhis konulmadan yardımcı kürler kullanılmamalıdır. Konulan teşhis doğrultusunda önerilen ilaçlarınızın mutlaka kullanılması gerekmektedir.
Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Şikâyetiniz her ne olursa olsun, buradaki bilgiler ve ürünler ile tedavi amaçlanmamalıdır.
Unutulmamalıdır ki, hastalık yoktur hasta vardır. Her hastalığın seyri ve belirtileri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Hekim tarafından konulan teşhis çok önemlidir. Doğal bitki grubunun yardımcı ve destekleyici olduğu unutulmamalıdır.
Bahsedilen bitkinin kullanma talimatına dikkat edilmelidir.

Merhabalar bu video da sizlerle paylaşmış olduğum bilgileri bitki ansiklopedisi başta olmak üzere açık kaynaklardan derleyip sizlerin beğenisine sunmaktayım.
Hiçbir tıbbi eğitimim bulunmamakla birlikte doktor hekim vs bilimsel sıfatım unvanım da yoktur. Yerli ve yabancı kaynaklardan derlediğim bilgileri sizlerle paylaşmaktayım. Aynı bilgilere sizlerde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zin Natural markasının hem sahibi hem de ArGe çalışmalarını yönetmekteyim…
Ayrıca İstanbul’da bir çok ilçede doğal ve organik ürünler üzerine perakende mağazacılık yapmaktayım.

Bu kanal da sizlere anlattığım ürün ve bilgilerin büyük çoğunluğunun kullanıcılar tarafından geri bildirimlerine sahip olduğum için ürünlerin ortalama başarı oranlarını da paylaşmaktayım…

Kanalımıza abone olarak ve beğenilerinizle destek olabilirsiniz.

İyi Seyirler…

#beslenmeuzmanı #doğalyaşam #sağlık #doktor #sağlıklıyaşam #beslenme #ibrahimsaraçoğlu #kürler #bitkiselçaylar #bitkiselkürler #tedavi #bitkiçayı #bakım #güzellik #kozmetik

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.