«MÜKEMMEL BİR CİLT İÇİN SALATALIK SUYU

Salatalık sadece çeşitli salatalar için harika bir malzeme değil, aynı zamanda cilt bakımı rutininize harika bir ilavedir. Salatalığı cildinize uygulamak veya maske yapmak için kullanabilirsiniz. Salatalığın birçok faydası vardır ve cildiniz için antioksidanlar ve vitaminler gibi birçok etkili besleyici madde içerir. Videoyu izleyin ve salatalık içeren en iyi güzellik reçetelerini keşfedin.

Kaşı iple veya ağdayla almak tahrişe yola açabilir ve tahrişi önlemek için salatalık dilimleri kullanabilirsiniz. Üstelik salatalık dilimlerini koyu renkli halkaları geçirmek için de kullanabilirsiniz. 15 dakika uygulayın. Kepekten kurtulmak için yumurta ve salatalıktan ev yapımı maske yapın. Salatalıkları rendeleyin, yumurta ekleyin, tuz ekleyin. Karıştırın ve uygulayın.

Eğer kilo vermeye çalışıyorsanız harika ve sağlıklı bir atıştırmalık biliyoruz. Salatalıkları 2 saat kurutun, en sevdiğiniz baharatı ekleyin. Tadını çıkarın! Dahası, taze salatalık ağız kokusunu gidermenin en iyi yoludur.

Bir blendır kullanarak, salatalık, su, limon suyu ve agave şurubunu karıştırın. Dondurun ve sağlıklı dondurmanızın tadını çıkarın ve formunuzu koruyun. Bir salatalığı dilimleyin ve bu dilimi şekerle kaplayın. Bu dilimi kullanarak dudaklarınızdaki ölü hücreleri soyun. Cildinizi yumuşatmak için harika bir tarif biliyoruz. Salatalık losyonu aynı zamanda güneş yanığını iyileştirmede de işe yarar. Mikser kullanarak salatalığı aloe vera jeli ve suyla çırpın. Ayrıca, salatalık cildinizin rengini açmaya da yardımcıdır.

Ek olarak, güzellik rutininizi kolaylaştıracak inanılmaz Kore güzellik tariflerini de keşfedeceksiniz ve cildiniz harika görünecek! Gül yaprakları ve sütten nasıl yüz nemlendiricisi yapılacağını öğreneceksiniz!

TIMESTAMPS:

00:40 Kepeği nasıl tedavi edersiniz

01:28 Sağlıklı atıştırmalık

02:51 Salatalık dondurması

03:57 Güneş yanığı için salatalık losyonu

04:54 Kore güzellik sırları

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.