1. Anasayfa
  2. Dua Ve Sureler
  3. Bütün duaları kapsayan dua dinle Herkes için Ne dilersen olduran Dua Tüm duaları kapsayan dua Dua Ve Sureler

Bütün duaları kapsayan dua dinle Herkes için Ne dilersen olduran Dua Tüm duaları kapsayan dua Dua Ve Sureler

«Ne dilersen olduran Dua Bütün duaları kapsayan dua Tüm duaları kapsayan dua dinle Herkes için Tüm Duaları Kabul Ettiren Dua, Tüm Duaların Duası, tüm duaları içine alan dua, tüm dualari kapsayan dua arapça, büyük dua, bütün duaları kapsayan dua, tüm duaların duası, bütün duaları kapsayan dua, tüm duaların duası, Bu videomuzda tüm duaları kapsayan faziletli olan tüm duaları kapsayan duayı hep beraber dinliyoruz. Bizlere destek için videomuzu beğenip kanalımıza abone olursanız çok seviniriz.

@HerkesicinDuaveSureler #tümdualar #herkesiçinduavesureler #engüzeldualar

➤ Kanalımıza ücretsiz abone olmak için lütfen tıklayınız https://goo.gl/c7Ap83

Selamün aleyküm arkadaşlar. Herkes için tüm duaları kapsayan her gün okuyarak evimizi ve işyerimizi bereketlendirelim inşallah. Rabbim gününüzü hayırlı eylesin, rabbim tüm dualarımızı kabul eylesin inşallah. Allah yardımcımız olsun inşallah.

Tüm duaları kapsayan dua türkçe okunuşu:
Allâhümme innî es’elüke min hayri mâ seeleke minhü nebiyyüke Muhammedün sallallahu aleyhi ve sellem. Ve neûzü bike min şerri mesteâze minhü nebiyyüke Muhammedün sallallahu aleyhi ve sellem. Ve ente’l müsteân, ve aleyke’l belâğ, ve lâ havle velâ kuvvete illâ billâh

Allah’ım Peygamber’in Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem’in senden dilediği hayırları ben de dilerim. Peygamber’in Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem’in sana sığındığı şerlerden biz de sana sığınırız. Yardım ancak senden beklenir. İnsanı dünya ve âhirette muradına ulaştıracak sensin. Günahtan kaçacak güç, ibadet edecek kuvvet ancak Allah’ın yardımıyla kazanılabilir.
(Tirmizî, Daavât 89)

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.