«Kanalımıza hoşgeldiniz, burada yaratıcılık eğitimle buluşur! Bu videoda, yaratıcı öğrencileri gibi sizleri ilham verecek ve güçlendirecek harika DIY okullar için haclıa bir koleksiyon sunuyoruz. Bir sanatçı olun, bir hobi meraklısı ya da sadece okul deneyiminizi geliştirmenin eğlenceli yollarını arıyor olun, bu hileler tam sizlik!

Sıradan okul malzemelerini olağanüstü şaheserlere dönüştürmeyi öğrenin. Defterlerinizi, dosyalarınızı ve kalem kutularınızı canlı renkler ve benzersiz tasarımlarla kişiselleştirmek için akıllı teknikleri öğrenin. Göz alıcı karalamalar, kaligrafi ve el yazıları yaratma konusunda adım adım eğitimlerle içsel sanatçınızı serbest bırakın.

Lütfen okul hileleri, ipuçları ve DIY okul malzemesi fikirleri için kanalımıza daha fazla videoda beğenmeyi, yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın! 😍😍😍

ZAMAN DAMGALARI:
00:05 – Defter için fikir
01:00 – Evde DIY beyaz tahta
01:20 – Yaratıcı kalem fikri
01:53 – Okulda kopya çekme hilesi
02:15 – Matematik hilesi
02:40 – DIY telefon tutucu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.