«25 Ocak Perşembe akşamı seyirciyle buluşmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri şimdiden tanıtımlarıyla sosyal medyanın gündeminde. Herkes günlerdir Dilber’in ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı eşliğinde yaptığı şovu konuşuyor. Konuşmakla kalmıyor sosyal medya paylaşımlarına konu ediyor. İşte artık bir akıma dönüşen ‘Dilber’ videoları. Detaylar Kanal D Ana Haber’de!

Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D’de!

Yayınlanan ilk tanıtımda Yılmaz Erdoğan ilk kez ‘Azem Yücedağ’ olarak izleyici karşısına çıktı. İlk tanıtımın yankıları devam ederken, “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” ifadesinin yer aldığı ikinci tanıtım ise ortalığı kasıp kavurarak gündeme bomba gibi düştü.

İnci Taneleri, bu kez duygusal bir tanıtım ile izleyici karşısına çıktı. Şarkıları ve dans sahneleri ile haftalardır gündemden düşmeyen İnci Taneleri’nin yayınlanan yeni tanıtımına Yılmaz Erdoğan’ın bu cümleleri damga vurdu:

“Artık hiç silinmiyor kara lekeler…Sonsuza kadar peşinden geliyorlar.

Taze ön yargılara bayat geçmişler…”

Diziden çarpıcı diyalogların da yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Yılmaz Erdoğan’ın “Azem Yücedağ” karakteri ile bir kez daha izleyici karşısına çıktığı tanıtımda Azem’in ölen eşinin mezarının başında “Merhaba sevgilim, merhaba…” diyerek gözyaşlarına boğulduğu anlar ve “Fail” kitabı detayı hikayeye dair merakı iyice artırdı.

Azem’in hapishaneden çıktıktan sonra çocuklarını aradığı sahnelerin ekrana geldiği tanıtımda dizinin diğer oyuncuları; Güven Kıraç, Yasemin Baştan ve Selma Ergeç başta olmak üzere Furkan Rıza Demirel ve Orkuncan İzan da ilk kez seyirci karşısına çıktı. Ayrıca Azem ve Dilber’in karşılıklı konuşmalarının geçtiği tanıtım ikili arasında nasıl bir ilişki olduğu tartışmalarını da beraberinde getirdi.

BKM imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

İnci Taneleri yayın tarihi belli oldu! İnci Taneleri ne zaman başlıyor? İnci Taneleri ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yılmaz Erdoğan’dan “İnci Taneleri”nin yayın tarihi belli oldu. İlk tanıtımıyla büyük ilgi toplayan İnci Taneleri dizisinde Yılmaz Erdoğan’la başrolü paylaşan Hazar Ergüçlü, Dilber isimli bir pavyon dansçısını canlandıracağı dizinin ne zaman başlayacağı merak edilen sorular arasında ilk sırada yer alıyor. BKM Yapım imzalı olan, Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yer alacağı İnci Taneleri dizisi 25 Ocak Perşembe başlıyor! Kanal D kış sezonu için planlanan yeni dizi “İnci Taneleri” 25 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak. İnci Taneleri dizisinin konusu ise; Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’ın, kaybettiklerini bulabilme mücadelesini ekrana getirecek. Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi? İnci Taneleri 25 Ocak Perşembe Kanal D’de başlıyor!

Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber isimli pavyon dansçısının performansında çalan müzik Erkal Sonel’in (namı diğer Sincanlı Erkal) yorumuyla “Gemileri Yakarım” şarkı sözleri şöyle;

Keşke biraz daha kalsaydın
Aşkım gönlünü alsaydın
O kadar soğuk davrandın ki
Üşüyorsan canımı yaksaydın
Dilber evin barkın yok mu? (Yok!)
Hep canımı sıkıyorsun

Bir hoşuma gittin gidiş o gidiş
Biz bizi seveni sevmemişiz
Nerde vefasız nerede hayırsız
Bulmuş kalbe getirmişiz

Dilber evin barkın yok mu?
Hep aklımda duruyorsun…

KANAL D HABER KANALINA ABONE OL
➤ https://bit.ly/3EqhAHU

KANAL D KANALINA ABONE OL
➤ https://bit.ly/3hBCjiU

Son dakika haberleri, ekonominin, siyasetin ve gündemin öne çıkan haberleri Kanal D Ana Haber bülteninde

Kanal D Canlı Yayın:
➤ https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Kanal D Yayın Akışı:
➤ https://www.kanald.com.tr/yayin-akisi

#dilber #incitaneleri #hazarergüçlü

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.