«HERKESE GÖRE KOLAY ÇİZİM TÜYOLARI

Çizime başlamak için güzel sanatlardan mezun olmanıza veya yeteneğiniz olmasına gerek yok. Tıpkı spor salonunda kaslarınızı eğittiğiniz gibi, yaratıcılığınızı ve çizim yeteneklerinizi adım adım geliştirebilirsiniz. Hayal gücünüzü şahlandıracak fikirlerden bir derlememiz var. Bir profesyonel gibi çizmesiniz bile, fikirlerimiz özel bir şeyler yaratmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik eğlenceli zaman geçirebilirsiniz ve arkadaşlarınız sizinle hobinizi paylaşmayı sevecektir. Paylaşmaya hazır olduğumuz çizim tekniklerine bir göz atalım!

Çizilmesi en zor olan şeylerden birinin insan vücudu olduğu bir gerçektir. Bir el çizebilmeniz için mükemmel bir çözümümüz var ve plastik eldiven ve markör kullanabilirsiniz. Videodaki hayatınızı kolaylaştıracak rehberi izleyin. Temel teknikleri bilmeden, göz çizmenin ne kadar zor olduğunu fark etmiş miydiniz? Göz çizmenin kolay bir yolunu paylaşıyoruz: bir badem şekli çizin, gözün çevresine gölgelendirme ve göz çizgisi ekleyin. Kirpikleri çizin ve farklı uzunluklarda olması gerektiğini unutmayın. Gözün içi köşelerini gölgelendirin ve gölgeler ekleyerek, parlak görünmesini sağlayarak, gerçekçi bir efekt verin. Basit rehberimizi izleyin!

Sıradaki yaratıcı fikir bir çamaşır suyu kalemi yapmaktır. İlk önce, bir kâseye çamaşır suyu koyun. Sonra, bir fosforlu kalemin içini çıkarın ve orijinal renk yok olana kadar çamaşır suyunun içinde bekletin. Genellikle birkaç saat sürer. Sonrasında, yaratmaya başlayabilirsiniz! Mesela, tuvali istediğiniz renkle kaplayıp, çamaşır suyu kalemini kullanarak desen yapabilirsiniz. Odanızı süslemek için istediğiniz posteri yapmanın en kolay yoludur. Veya yaklaşan yılbaşı için, mükemmel ve pahalı olmayan bir hediye olabilir. Şirin hediyeler yapmak için bir diğer fikir de kendin yap boyanmış muglardır. Bu proje çok fazla uğraş gerektirmez ve çizim yeteneğine gerek yok. Deseni internette bulup, çıktı alabilirsiniz. Üstelik doğum günleri için de mükemmel bir kişiselleştirilmiş hediye olur.

ZAMAN BİLGİLERİ:
00:45 Kendin yap çamaşır suyu kalemi
02:43 Kendin yap boyanmış mug
05:22 Dudak nasıl çizilir
06:02 Kıvırcık saç nasıl çizilir
08:25 Gerçekçi gözler nasıl çizilir

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.